5.0SMDJ48CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ48CA-QH
JLCPCB Part #
C1983325
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 100.6V 2uA 485.3A@8/20us 48V 58.9V 5kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS