5.0SMDJ48CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ48CA-Q
JLCPCB Part #
C3701253
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 48V 53.3V 5kW 64.7A 77.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS