5.0SMDJ45A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ45A-QH
JLCPCB Part #
C1983382
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 45V 516A@8/20us 55.3V 5kW 94.5V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS