5.0SMDJ43A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ43A-QH
JLCPCB Part #
C1983394
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 43V 52.8V 540.8A@8/20us 5kW 69.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS