5.0SMDJ30CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ30CA-QH
JLCPCB Part #
C1983342
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 30V 36.8V 5kW@8/20us 62.9V 772.5A@8/20us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS