5.0SMDJ30A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ30A-Q
JLCPCB Part #
C3706777
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 103A 2uA 30V 33.3V 48.4V 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS