5.0SMDJ26CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ26CA-QH
JLCPCB Part #
C1983344
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 26V 2uA 31.9V 42.1V 5kW 892.5A@8/20us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS