5.0SMDJ26CA-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ26CA-H
JLCPCB Part #
C1974112
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 26V 2uA 31.9V 54.7V 5kW 967.5A@8/20us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS