5.0SMDJ18A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ18A-QH
JLCPCB Part #
C1983433
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.29kA@8/20us 18V 22.1V 2uA 38V 5kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS