5.0SMDJ16CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ16CA-Q
JLCPCB Part #
C3698461
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 193A 26V 2uA 5kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS