5.0SMDJ13CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ13CA-QH
JLCPCB Part #
C1667251
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.7475kA@8/20us 13V 15.9V 21.5V 2uA 5kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS