5.0SMDJ10CA-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ10CA-H
JLCPCB Part #
C1983293
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 10V 13.5V 2.2065kA@8/20us 22.1V 2uA 5kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS