5.0SMDJ64A
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ64A
JLCPCB Part #
C3720806
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 103V 2uA 48.6A 5kW 64V 71.1V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS