5.0SMDJ13A
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ13A
JLCPCB Part #
C2831481
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 21.5V 233A 2uA 5kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS