5.0SMDJ10A
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ10A
JLCPCB Part #
C3698703
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 294.2A 5kW 6uA TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS