4816P-4-121
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4816P-4-121
JLCPCB Part #
C1737273
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
120Ω 16 160mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays