4816P-2-220LF
MFR.Part #
4816P-2-220LF
JLCPCB Part #
C5506353
Description
15 16 22Ω 80mW ±2% ±250ppm/℃ SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS