4816P-1-823LF
MFR.Part #
4816P-1-823LF
JLCPCB Part #
C6819010
Description
16 160mW 8 82kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS