4816P-1-682LF
MFR.Part #
4816P-1-682LF
JLCPCB Part #
C1518186
Description
16 160mW 6.8kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS