4816P-1-270LF
MFR.Part #
4816P-1-270LF
JLCPCB Part #
C1518187
Package
SOM-16
Description
16 160mW 27Ω 8 ±250ppm/℃ SOM-16 Resistor Networks, Arrays ROHS