4816P-1-100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4816P-1-100
JLCPCB Part #
C1737380
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
10Ω 16 160mW 8 ±250ppm/℃ SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays