4612X-104-471/152L
MFR.Part #
4612X-104-471/152L
JLCPCB Part #
C5527821
Package
SIP-12
Description
12 20 200mW 470Ω、1.5kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-12 Resistor Networks, Arrays ROHS