4612X-101-222LF
MFR.Part #
4612X-101-222LF
JLCPCB Part #
C1359222
Package
SIP-12-2.54mm
Description
11 12 2.2kΩ 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-12-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS