4610X-AP1-122LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4610X-AP1-122LF
JLCPCB Part #
C1361528
Package
SIP-10-2.54mm
Description
1.2kΩ 10 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS