4610X-104-821/561L
MFR.Part #
4610X-104-821/561L
JLCPCB Part #
C5527806
Package
SIP-10
Description
10 16 200mW 560Ω、820Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS