4610X-104-331/471
MFR.Part #
4610X-104-331/471
JLCPCB Part #
C19589641
Package
SIP-10
Description
10 16 200mW 330Ω、470Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays