4610X-104-272/472L
MFR.Part #
4610X-104-272/472L
JLCPCB Part #
C1358815
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 2.7kΩ、4.7kΩ 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS