4610X-102-513LF
MFR.Part #
4610X-102-513LF
JLCPCB Part #
C1736549
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 300mW 5 51kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS