4610X-101-682
MFR.Part #
4610X-101-682
JLCPCB Part #
C19582462
Package
SIP-10
Description
10 200mW 6.8kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays