4610X-101-182
MFR.Part #
4610X-101-182
JLCPCB Part #
C19541027
Package
SIP-10
Description
1.8kΩ 10 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays