4610X-101-181LF
MFR.Part #
4610X-101-181LF
JLCPCB Part #
C1358035
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 180Ω 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS