4610M-101-333LF
MFR.Part #
4610M-101-333LF
JLCPCB Part #
C1359393
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 250mW 33kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS