4610M-101-103LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4610M-101-103LF
JLCPCB Part #
C1359427
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 10kΩ 250mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS