4610H-102-202LF
MFR.Part #
4610H-102-202LF
JLCPCB Part #
C1358958
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 2kΩ 5 500mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS