4610H-102-122LF
MFR.Part #
4610H-102-122LF
JLCPCB Part #
C1359625
Description
1.2kΩ 10 5 500mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS