4610H-101-272LF
MFR.Part #
4610H-101-272LF
JLCPCB Part #
C1359365
Description
10 2.7kΩ 300mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS