4608X-AP2-152LF
MFR.Part #
4608X-AP2-152LF
JLCPCB Part #
C1358703
Package
SIP-8-2.54mm
Description
1.5kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS