4608X-102-391LF
MFR.Part #
4608X-102-391LF
JLCPCB Part #
C1358050
Package
SIP-8-2.54mm
Description
300mW 390Ω 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS