4608X-102-184LF
MFR.Part #
4608X-102-184LF
JLCPCB Part #
C1359003
Package
SIP-8-2.54mm
Description
180kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS