4608X-102-123LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4608X-102-123LF
JLCPCB Part #
C1358042
Package
SIP-8-2.54mm
Description
12kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS