4608X-101-512
MFR.Part #
4608X-101-512
JLCPCB Part #
C19595372
Package
SIP-8
Description
200mW 5.1kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays