4608X-101-394
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4608X-101-394
JLCPCB Part #
C19362697
Package
SIP-8
Description
200mW 390kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays