4608M-101-472LF
MFR.Part #
4608M-101-472LF
JLCPCB Part #
C1358971
Package
SIP-8-2.54mm
Description
250mW 4.7kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS