4606X-AP2-202LF
MFR.Part #
4606X-AP2-202LF
JLCPCB Part #
C1362724
Package
SIP-6-2.54mm
Description
2kΩ 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS