4605X-101-220LF
MFR.Part #
4605X-101-220LF
JLCPCB Part #
C1358659
Package
SIP-5-2.54mm
Description
200mW 22Ω 4 5 ±250ppm/℃ SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS