4605X-101-100LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4605X-101-100LF
JLCPCB Part #
C6420708
Package
SIP-5
Description
10Ω 200mW 4 5 ±250ppm/℃ SIP-5 Resistor Networks, Arrays ROHS