4310M-104-181/391
MFR.Part #
4310M-104-181/391
JLCPCB Part #
C1362603
Description
10 16 180Ω、390Ω 250mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays