4310H-102-182
MFR.Part #
4310H-102-182
JLCPCB Part #
C1360282
Package
SIP-10-2.54mm
Description
1.8kΩ 10 5 500mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays