4310H-101-472
MFR.Part #
4310H-101-472
JLCPCB Part #
C1360597
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 300mW 4.7kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays