4308R-104-302/622
MFR.Part #
4308R-104-302/622
JLCPCB Part #
C1360093
Description
12 200mW 3kΩ、6.2kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays